CESSNA 172

lehký jednomotorový čtyřsedadlový letoun, který perfektně slouží při každé naší letecké práci.

NAŠE SLUŽBY

letecké snímkování, letecké zpravodajství, expresní zásilky, letecká doprava

letecka-prace-cessna-172.png

Letecké snímkování

Jednou z našich služeb je profesionální letecké snímkování. V rámci této služby pro Vás pořídíme letecké snímky dle Vašich požadavků a našich možností. Ať už se jedná o snímky krajin, pozemků, budov, památek, živelných pohrom či dopravních situací, vše pro Vás vyfotografujeme s polohově přesnými informacemi z výšky několika jednotek až stovek metrů. Letecké snímky můžeme vyhotovit dle Vašich požadavků, v různých formátech a velikostech. 

Našich služeb tak mohou využít například realitní kanceláře, zpravodajství, developerské společnosti, pojišťovny, architekti, reklamní agentury nebo také policie, armáda a hasiči. Letecký snímek však můžete potřebovat i jako soukromá osoba, ať už se jedná o stavební projekty, krásný dárek či jakékoli jiné soukromé účely. 

Snažíme se vyhovět Vašim přáním jak jen je to možné a zařídit tak Vaši maximální spokojenost. V případě, že máte zájem o nafotografování oblasti z leteckého výhledu, neváhejte nás kontaktovat. Cenu kalkulujeme individuálně na základě Vašich požadavků na provedení snímků a dle náročnosti terénu.