CESSNA 172

lehký jednomotorový čtyřsedadlový letoun, který perfektně slouží při každé naší letecké práci.

NAŠE SLUŽBY

letecké snímkování, letecké zpravodajství, expresní zásilky, letecká doprava

letecka-prace-cessna-172.png

Firemní akce

Chcete nějak ozvláštnit Váš firemní večírek nebo akci pro obchodní partnery, či klienty? Pronajměte si letadlo včetně zkušeného instruktora od společnosti Aero CB s.r.o.

Může se jednat o krátký jednohodinový program nebo i o zábavu na celý den. V naší nabídce naleznete několik typů letadel od malých sportovních letounů, lety na kluzácích až po legendární An 2 se kterou jsme schopni najednou připravit zážitek pro skupinu až 12 lidí.

Záleží pouze na klientech, zda se bude jednat o běžný vyhlídkový let, či si rovnou pod dohledem instruktora vyzkouší letadlo pilotovat.

Pro ty nejodvážnější nabízíme svezení v akrobatickém speciálu Extra 330 a letounu Super Decathlon Všechna uvedená letadla lze nakombinovat do malého leteckého dne s doprovodným programe na přání zákazníka. Areál letiště Hosín je vhodný i jako plocha sloužící k prezentaci vašich výrobků a služeb. Spolu s letovým programem se vždy bude jednat o jedinečný zážitek, který jistě dodá lesku Vaší značce.

Budova letiště Hosín umožňuje pořádání odborných školení či seminářů s doprovodným programem. Spolu s občerstvením lze nabídku rozšířit v podstatě o jakoukoliv aktivitu. Letiště Hosín nabízí netušené možnosti a je jen na fantazii klienta jak prezentace či firemní akce bude vypadat.

 

Další možnosti zapojení letadel na firemní akci: